Organik Kuşburnu Marmelatı 360 gr

Organik Kuşburnu Marmelatı 360 gr

Brand:Egenin Tardaş Organik Dünyası
Product Code:01619
Reward Points:4
Availability:100
  • 43.15TL

  • Ex Tax: 39.95TL
  • Price in reward points: 80

Organik sertifikalı yöntemler ile üretilen Organik Kuşburnu Marmelatı (Sadece Meyve Püresi ile) ürününü Dört mevsim tüketebilirsiniz. Özellikle Her yaş grubu kullanımı için tavsiye edilir. Yöresel kahvaltı ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Organik kuşburnu marmelatı, zengin orman meyvelerinden kuşburnu ile yapılır. İçerisinde mevsiminde toplanan olgun kuşburnu meyvesi ve organik elma suyu konsantresi bulunur. 


Kuşburnu meyvesi faydaları nelerdir? Kuşburnu güçlü bir antioksidandır. Aynı zamanda C vitamini bakımından çok zengindir ve vücudu güçlendirerek bağışıklık sistemine destek olur. Kuşburnu meyvesinin faydaları arasında cildin yenilenmesi ve daha canlı, daha sağlıklı olması, vücuttaki ödemin atılmasına yardımı, kolestrolün düşürülmesine desteği gibi olumlu katkıları sayılır. Meyvelerin en olgun zamanında toplanması ve içerisinde hiç bir katkı maddesi olmaması sayesinde, marmelatı da tüm bu faydalı etkilere sahiptir. Bu marmelatımız, sadece meyvenin püresi ile hazırlanmıştır. İçerisinde organik kuşburnu dışında hiç bir malzeme yoktur.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Tags: Organik, kuşburnu, Marmelat