500 gr Vegan Tarhana

500 gr Vegan Tarhana

Brand:Egenin Tardaş Organik Dünyası
Product Code:05167
Reward Points:3
Availability:100
  • 29.11TL

  • Ex Tax: 26.95TL
  • Price in reward points: 54

ORGANIK VEGAN BEBEK TARHANASI


Organik buğday unu, organik kırmızı taze biber, organik soğan, organik havuç, organik kuru nane, organik ısırgan otu, organik ekşi maya, organik maydanoz içeren organik bebek tarhanası.


Bebeklere yönelik üretmiş organik bebek tarhanasının vegan olanını üretti. Hem organik, hem bebeklere yönelik, hem de vegan(yoğurtsuz) bir üründür.


Tardaş Egenin Organik vegan Tarhana AR-GE biriminin uzun süren çalışmaları neticesini vererek Vegan beslenmek zorunda olan kişilerinde tarhana yiyebilmesinin önü açıldı. Vegan beslenmek zorunda olanlar özellikle hayvansal gıdaları tüketemiyorlar, tüketmiyorlar. Geleneksel tarhanada yer alan yoğurt nedeniyle vegan beslenmeyi tercih edenler için tarhana çorbası içmek hep sorun olarak duruyordu. O nedenle vegan beslenen büyükler için hem organik hem de vegan tarhana üretiminin yanı sıra aynı şekilde hem vegan hem organik hem de bebekler için vegan tarhana üretimlerine başlandı. Organik tarhana üretim sürecinin aynen uygulandığı ve bütün malzemelerin organik üreticilerden temin edildiği organik vegan tarhana üretiminde yoğurt konulmuyor.


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Tags: Vegan, Tarhana